LS Poland Sp. z o.o.

O NAS

LS POLAND Sp. z o.o. działa na Polskim rynku węgla od 2012 roku. Spółka wyznacza najwyższe standardy w hurtowej i detalicznej sprzedaży węgla kamiennego.

Naszą nadrzędną wartością jest fachowa obsługa klienta oraz jakość produktu. Oferowany przez nas węgiel spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe dzięki niskiej zawartość popiołu i siarki oraz wysokiej wartość opałowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, podstawowe składy węgla zlokalizowane zostały na głównych krajowych oraz międzynarodowych szlakach handlowo –transportowych, w Zduńskiej Woli (woj. Łódzkie) oraz na Terminalu w Sławkowie (woj. Śląskie). Ponadto obecni jesteśmy w porcie w Szczecinie oraz na większości terminali granicznych.

Profesjonalna kadra, specjalistyczny sprzęt oraz dostępna infrastruktura pozwala na sprzedaż i świadczenie usług węglowych na najwyższym poziomie.
To wszystko stwarza idealne warunki do skutecznej i terminowej realizacji zamówień. Dzięki sukcesywnie budowanemu zaufaniu u naszych klientów możemy poszczycić się sprzedażą węgla na poziomie przekraczającym 1,5 mln ton rocznie, co plasuje nas w ścisłej czołówce liderów branży węglowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą!